
Model A13 Od Canaan górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 110 TH/s dla poboru mocy 3300W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 3.92 | $ 119.44 | $ 1 433.28 |
| Energia elektryczna | $ 3.17 | $ 96.43 | $ 1 157.11 |
| Zysk | $ 0.76 | $ 23.01 | $ 276.16 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 110 TH/s±10% | 3300W±10% | 30.00j/TH | $ 0.76 |
| Producent | Canaan |
| Model | A13 |
| Znany również jako | Avalon Miner A1346 |
| Zwolnienie | Nov 2022 |
| Rozmiar | 390 x 290 x 395mm |
| waga | 13000g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 6 |
| Power | 3300W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 35 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |