
Model Mini Od Canaan górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 37.5 TH/s dla poboru mocy 800W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 1.34 | $ 40.72 | $ 488.58 |
| Energia elektryczna | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Zysk | $ 0.57 | $ 17.34 | $ 208.07 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Producent | Canaan |
| Model | Mini |
| Znany również jako | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Zwolnienie | Jan 2025 |
| Rozmiar | 760 x 104 x 214mm |
| waga | 8350g |
| Poziom hałasu | 55db |
| Chłodzenie | Heater for home |
| Power | 800W |
| napięcie | 110-240V AC 50/60Hz |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | -5 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Hiszpania | W magazynie | 822 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 675 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 613 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 612 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 545 Dni | |||
Europa | W magazynie | 186 Dni | |||
Chiny | Brak w magazynie | 60 Dni |