
Model A11 Od Canaan górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 81 TH/s dla poboru mocy 3400W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 2.89 | $ 87.90 | $ 1 054.86 |
| Energia elektryczna | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Zysk | -$ 0.38 | -$ 11.44 | -$ 137.32 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 81 TH/s±10% | 3400W±10% | 41.98j/TH | -$ 0.38 |
| Producent | Canaan |
| Model | A11 |
| Znany również jako | A1166 Pro |
| Zwolnienie | Aug 2020 |
| Rozmiar | 306 x 405 x 442mm |
| waga | 12800g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Chłodzenie | 12038 |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3400W |
| napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | -5 - 35 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |