
Model E12 Od Ebang górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 44 TH/s dla poboru mocy 2500W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 1.57 | $ 47.90 | $ 574.83 |
| Energia elektryczna | $ 2.40 | $ 73.05 | $ 876.60 |
| Zysk | -$ 0.83 | -$ 25.15 | -$ 301.77 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 44 TH/s±10% | 2500W±10% | 56.82j/TH | -$ 0.83 |
| Producent | Ebang |
| Model | E12 |
| Znany również jako | E12 44TH/S |
| Zwolnienie | Sep 2019 |
| Rozmiar | 215 x 196 x 310mm |
| waga | 10150g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 2500W |
| napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |