
Model KAS KS7 Od IceRiver górnictwo kheavyhash Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 4.2 TH/s dla poboru mocy 500W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.84 | $ 25.60 | $ 307.21 |
| Energia elektryczna | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Zysk | $ 0.36 | $ 10.99 | $ 131.89 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 4.2 TH/s±10% | 500W±10% | 119.05j/TH | $ 0.36 |
| Producent | IceRiver |
| Model | KAS KS7 |
| Znany również jako | ICERIVER KAS KS7 LITE |
| Zwolnienie | Mar 2025 |
| Rozmiar | 205 x 110 x 202mm |
| waga | 4020g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Wentylator(y) | 1 |
| Power | 500W |
| napięcie | 100-240V AC |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Chiny | W magazynie | Nigdy | |||
Wielka Brytania | W magazynie | Nigdy | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | Nigdy |