Model T3+ Od Innosilicon górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 52 TH/s dla poboru mocy 2200W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 1.86 | $ 56.47 | $ 677.62 |
| Energia elektryczna | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| Zysk | -$ 0.26 | -$ 7.82 | -$ 93.79 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 52 TH/s±10% | 2200W±10% | 42.31j/TH | -$ 0.26 |
| Producent | Innosilicon |
| Model | T3+ |
| Znany również jako | Terminator3-Plus-52T |
| Zwolnienie | May 2019 |
| Rozmiar | 141 x 220 x 430mm |
| waga | 10000g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 2200W |
| napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |