
Model B1 Od iPollo górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 60 TH/s dla poboru mocy 3000W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 2.14 | $ 65.13 | $ 781.52 |
| Energia elektryczna | $ 2.88 | $ 87.66 | $ 1 051.92 |
| Zysk | -$ 0.74 | -$ 22.53 | -$ 270.40 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 60 TH/s±10% | 3000W±10% | 50.00j/TH | -$ 0.74 |
| Producent | iPollo |
| Model | B1 |
| Zwolnienie | Mar 2022 |
| Rozmiar | 306 x 194 x 290mm |
| waga | 12700g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3000W |
| napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 25 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |