
Model X4 Od Jasminer górnictwo ethash Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 840 MH/s dla poboru mocy 340W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.50 | $ 15.08 | $ 180.99 |
| Energia elektryczna | $ 0.33 | $ 9.93 | $ 119.22 |
| Zysk | $ 0.17 | $ 5.15 | $ 61.77 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 840 MH/s±10% | 340W±10% | 404.76j/GH | $ 0.17 |
| Producent | Jasminer |
| Model | X4 |
| Znany również jako | Jasminer X4 3U Z |
| Zwolnienie | Mar 2023 |
| Rozmiar | 450 x 350 x 132mm |
| waga | 12000g |
| Poziom hałasu | 40db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 340W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 5 - 65 % |