
Model M21 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 56 TH/s dla poboru mocy 3360W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 2.00 | $ 60.75 | $ 728.96 |
| Energia elektryczna | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Zysk | -$ 1.23 | -$ 37.43 | -$ 449.19 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 56 TH/s±10% | 3360W±10% | 60.00j/TH | -$ 1.23 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M21 |
| Zwolnienie | Jun 2019 |
| Rozmiar | 155 x 240 x 390mm |
| waga | 12500g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3360W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |