
Model M36 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 164 TH/s dla poboru mocy 5576W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 5.85 | $ 177.97 | $ 2 135.70 |
| Energia elektryczna | $ 5.35 | $ 162.93 | $ 1 955.17 |
| Zysk | $ 0.49 | $ 15.04 | $ 180.53 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 164 TH/s±10% | 5576W±10% | 34.00j/TH | $ 0.49 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M36 |
| Zwolnienie | May 2023 |
| Rozmiar | 267 x 147 x 401mm |
| waga | 16000g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydro cooling |
| Power | 5576W |
| napięcie | AC 380~480 |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |