
Model M60 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 186 TH/s dla poboru mocy 3441W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 6.63 | $ 201.90 | $ 2 422.85 |
| Energia elektryczna | $ 3.30 | $ 100.55 | $ 1 206.55 |
| Zysk | $ 3.33 | $ 101.36 | $ 1 216.30 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 186 TH/s±10% | 3441W±10% | 18.50j/TH | $ 3.33 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M60 |
| Zwolnienie | Feb 2024 |
| Rozmiar | 430 x 155 x 226mm |
| waga | 13500g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3441W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | -5 - 35 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania | W magazynie | 258 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 254 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 230 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 230 Dni |