
Model M63 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 334 TH/s dla poboru mocy 6646W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 11.94 | $ 363.44 | $ 4 361.29 |
| Energia elektryczna | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| Zysk | $ 5.56 | $ 169.24 | $ 2 030.94 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646W±10% | 19.90j/TH | $ 5.56 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M63 |
| Zwolnienie | Nov 2023 |
| Rozmiar | 483 x 663 x 86mm |
| waga | 27500g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydro |
| Power | 6646W |
| napięcie | AC380~480V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 218 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 199 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 198 Dni |