
Model M63 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 390 TH/s dla poboru mocy 7215W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 13.90 | $ 423.23 | $ 5 078.80 |
| Energia elektryczna | $ 6.93 | $ 210.82 | $ 2 529.87 |
| Zysk | $ 6.98 | $ 212.41 | $ 2 548.93 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 7215W±10% | 18.50j/TH | $ 6.98 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M63 |
| Zwolnienie | Nov 2023 |
| Rozmiar | 483 x 663 x 86mm |
| waga | 27500g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydro |
| Power | 7215W |
| napięcie | AC380~480V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 424 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 386 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 209 Dni |