
Model M76 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 336 TH/s dla poboru mocy 5200W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 11.99 | $ 364.81 | $ 4 377.71 |
| Energia elektryczna | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| Zysk | $ 6.99 | $ 212.87 | $ 2 554.39 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 5200W±10% | 15.48j/TH | $ 6.99 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M76 |
| Zwolnienie | Dec 2025 |
| Rozmiar | 267 x 147 x 401mm |
| waga | 18000g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Power | 5200W |
| napięcie | AC 380 V – 480 V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 316 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 287 Dni |