
Model INIBOX Od Pinecone górnictwo versahash Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 850 MH/s dla poboru mocy 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 1.36 | $ 41.40 | $ 496.79 |
| Energia elektryczna | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Zysk | $ 0.88 | $ 26.79 | $ 321.47 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 0.88 |
| Producent | Pinecone |
| Model | INIBOX |
| Znany również jako | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Zwolnienie | Jul 2025 |
| Rozmiar | 195 x 165 x 125mm |
| waga | 3050g |
| Poziom hałasu | 60db |
| Power | 500W |
| napięcie | 220V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 5 - 65 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Wielka Brytania | W magazynie | Nigdy | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | Nigdy | |||
Hiszpania | W magazynie | Nigdy |