
Model D Od VolcMiner górnictwo scrypt Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 16 GH/s dla poboru mocy 3725W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 6.98 | $ 212.49 | $ 2 549.86 |
| Energia elektryczna | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Zysk | $ 3.41 | $ 103.64 | $ 1 243.73 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3725W±10% | 232.81j/GH | $ 3.41 |
| Producent | VolcMiner |
| Model | D |
| Znany również jako | VolcMiner D1 16Gh/s |
| Zwolnienie | Aug 2024 |
| Rozmiar | 330 x 200 x 285mm |
| waga | 17550g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3725W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | -20 - 45 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Chiny | W magazynie | 794 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 532 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 483 Dni |