
Model E11 De la Bitmain Minerit ethash Algoritm cu un hashrate maxim de 9.5 GH/s pentru un consum de energie de 2470W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 5.74 | $ 174.61 | $ 2 095.34 |
| Electricitate | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| Profit | $ 3.37 | $ 102.44 | $ 1 229.26 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470w±10% | 260.00j/GH | $ 3.37 |
| Producător | Bitmain |
| Model | E11 |
| Eliberare | Jan 2025 |
| dimensiune | 400 x 195 x 290mm |
| Greutate | 14200g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 4 |
| Putere | 2470w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | în stoc | Niciodată | |||
Spania | în stoc | 383 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 383 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 348 zile | |||
China | în stoc | 333 zile |