
Model L11 De la Bitmain Minerit scrypt Algoritm cu un hashrate maxim de 21 GH/s pentru un consum de energie de 3612W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 9.12 | $ 277.73 | $ 3 332.74 |
| Electricitate | $ 3.47 | $ 105.54 | $ 1 266.51 |
| Profit | $ 5.66 | $ 172.19 | $ 2 066.23 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 21 GH/s±10% | 3612w±10% | 172.00j/GH | $ 5.66 |
| Producător | Bitmain |
| Model | L11 |
| Eliberare | Sep 2025 |
| dimensiune | 195 x 290 x 379mm |
| Greutate | 15800g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Putere | 3612w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | în stoc | Niciodată | |||
China | Stoc epuizat | Niciodată |