
Model S19 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 198 TH/s pentru un consum de energie de 5445W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 7.06 | $ 214.92 | $ 2 579.02 |
| Electricitate | $ 5.23 | $ 159.10 | $ 1 909.23 |
| Profit | $ 1.83 | $ 55.82 | $ 669.78 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 198 TH/s±10% | 5445w±10% | 27.50j/TH | $ 1.83 |
| Producător | Bitmain |
| Model | S19 |
| Cunoscut și ca | j0-10 |
| Eliberare | May 2022 |
| dimensiune | 410 x 196 x 209mm |
| Greutate | 17500g |
| Nivelul de zgomot | 50db |
| Răcire | Watercooling |
| Putere | 5445w |
| tensiune | 12V |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 40 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | în stoc | 238 zile | |||
China | în stoc | 202 zile | |||
China | Stoc epuizat | 201 zile |