
Model S21 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 300 TH/s pentru un consum de energie de 4050W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 10.70 | $ 325.76 | $ 3 909.16 |
| Electricitate | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Profit | $ 6.81 | $ 207.42 | $ 2 489.07 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050w±10% | 13.50j/TH | $ 6.81 |
| Producător | Bitmain |
| Model | S21 |
| Eliberare | Sep 2024 |
| dimensiune | 400 x 195 x 290mm |
| Greutate | 14400g |
| Nivelul de zgomot | 50db |
| Răcire | Oil cooling |
| Putere | 4050w |
| Interfață | Ethernet 10/100M |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | în stoc | 598 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 555 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 505 zile | |||
China | în stoc | 362 zile | |||
China | în stoc | 352 zile |