
Model S21 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 860 TH/s pentru un consum de energie de 11180W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 30.70 | $ 934.35 | $ 11 212.22 |
| Electricitate | $ 10.73 | $ 326.68 | $ 3 920.16 |
| Profit | $ 19.96 | $ 607.67 | $ 7 292.07 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 860 TH/s±10% | 11180w±10% | 13.00j/TH | $ 19.96 |
| Producător | Bitmain |
| Model | S21 |
| Cunoscut și ca | 3US21EXPH - 3U S21EXP Hydro |
| Eliberare | Jan 2025 |
| dimensiune | 900 x 486 x 132mm |
| Nivelul de zgomot | 50db |
| Răcire | Hydro cooling |
| Putere | 11180w |
| tensiune | 380-415V |
| Interfață | Ethernet 10/100M |
| temperatură | 20 - 50 °C |
| Umiditate | 10 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | în stoc | Niciodată | |||
China | în stoc | 619 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 382 zile | |||
Spania | în stoc | 370 zile | |||
China | în stoc | 357 zile | |||
China | în stoc | 350 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 347 zile |