
Model S9 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 11.5 TH/s pentru un consum de energie de 1127W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.41 | $ 12.48 | $ 149.76 |
| Electricitate | $ 1.08 | $ 32.93 | $ 395.17 |
| Profit | -$ 0.67 | -$ 20.45 | -$ 245.41 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 11.5 TH/s±10% | 1127w±10% | 98.00j/TH | -$ 0.67 |
| Producător | Bitmain |
| Model | S9 |
| Eliberare | Jun 2017 |
| dimensiune | 135 x 158 x 350mm |
| Greutate | 4200g |
| Nivelul de zgomot | 85db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 1127w |
| tensiune | 11.60 ~13.00V |
| Interfață | Ethernet |
| Umiditate | 5 - 95 % |