
Model S9 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 13 TH/s pentru un consum de energie de 1290W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.46 | $ 14.13 | $ 169.56 |
| Electricitate | $ 1.24 | $ 37.69 | $ 452.33 |
| Profit | -$ 0.77 | -$ 23.56 | -$ 282.76 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13 TH/s±10% | 1290w±10% | 99.23j/TH | -$ 0.77 |
| Producător | Bitmain |
| Model | S9 |
| Eliberare | May 2018 |
| dimensiune | 135 x 158 x 350mm |
| Greutate | 4200g |
| Nivelul de zgomot | 76db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 1290w |
| tensiune | 11.60 ~13.00V |
| Interfață | Ethernet |
| Umiditate | 5 - 95 % |