
Model T15 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 23 TH/s pentru un consum de energie de 1541W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.82 | $ 25.01 | $ 300.18 |
| Electricitate | $ 1.48 | $ 45.03 | $ 540.34 |
| Profit | -$ 0.66 | -$ 20.01 | -$ 240.16 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 23 TH/s±10% | 1541w±10% | 67.00j/TH | -$ 0.66 |
| SHA-256 | 23 TH/s±10% | 1541w±10% | 67.00j/TH | -$ 0.66 |
| Producător | Bitmain |
| Model | T15 |
| Eliberare | Dec 2018 |
| dimensiune | 176 x 205 x 279mm |
| Greutate | 6600g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 1541w |
| tensiune | 16V-18V |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |