
Model T21 De la Bitmain Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 190 TH/s pentru un consum de energie de 3610W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 6.79 | $ 206.70 | $ 2 480.36 |
| Electricitate | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Profit | $ 3.33 | $ 101.21 | $ 1 214.55 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610w±10% | 19.00j/TH | $ 3.33 |
| Producător | Bitmain |
| Model | T21 |
| Cunoscut și ca | Bitcoin Miner T21 |
| Eliberare | Feb 2024 |
| dimensiune | 400 x 195 x 290mm |
| Greutate | 16400g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 3610w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 10 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeria | în stoc | 574 zile | |||
Spania | în stoc | 397 zile | |||
China | în stoc | 353 zile | |||
China | Stoc epuizat | 337 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 161 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 147 zile |