
Model Antminer De la Bitmain Minerit randomx Algoritm cu un hashrate maxim de 212 kH/s pentru un consum de energie de 1350W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 5.30 | $ 161.27 | $ 1 935.19 |
| Electricitate | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| Profit | $ 4.00 | $ 121.82 | $ 1 461.83 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350w±10% | 6.37j/kH | $ 4.00 |
| Producător | Bitmain |
| Model | Antminer |
| Eliberare | Sep 2023 |
| dimensiune | 400 x 195 x 290mm |
| Greutate | 14500g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 1350w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Regatul Unit | în stoc | 828 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 753 zile | |||
Spania | în stoc | 251 zile | |||
China | Stoc epuizat | 47 zile |