
Model Mini De la Canaan Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 37.5 TH/s pentru un consum de energie de 800W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 1.34 | $ 40.70 | $ 488.35 |
| Electricitate | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Profit | $ 0.57 | $ 17.32 | $ 207.83 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800w±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Producător | Canaan |
| Model | Mini |
| Cunoscut și ca | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Eliberare | Jan 2025 |
| dimensiune | 760 x 104 x 214mm |
| Greutate | 8350g |
| Nivelul de zgomot | 55db |
| Răcire | Heater for home |
| Putere | 800w |
| tensiune | 110-240V AC 50/60Hz |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | -5 - 40 °C |
| Umiditate | 10 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | în stoc | Niciodată | |||
Spania | în stoc | 822 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 675 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 614 zile | |||
China | în stoc | 613 zile | |||
China | în stoc | 545 zile | |||
Europa | în stoc | 186 zile | |||
China | Stoc epuizat | 60 zile |