
Model Q De la Canaan Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 90 TH/s pentru un consum de energie de 1674W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 3.21 | $ 97.73 | $ 1 172.80 |
| Electricitate | $ 1.61 | $ 48.91 | $ 586.97 |
| Profit | $ 1.60 | $ 48.82 | $ 585.83 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 90 TH/s±10% | 1674w±10% | 18.60j/TH | $ 1.60 |
| Producător | Canaan |
| Model | Q |
| Eliberare | Apr 2025 |
| dimensiune | 455 x 130 x 440mm |
| Greutate | 10500g |
| Nivelul de zgomot | 45db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 1674w |
| tensiune | 110-240V |
| Interfață | Ethernet / Wifi |
| temperatură | -5 - 35 °C |
| Umiditate | 10 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | în stoc | 514 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 460 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 418 zile | |||
China | în stoc | 417 zile |