
Model 1126 De la Canaan Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 68 TH/s pentru un consum de energie de 3420W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 2.42 | $ 73.76 | $ 885.08 |
| Electricitate | $ 3.28 | $ 99.93 | $ 1 199.19 |
| Profit | -$ 0.86 | -$ 26.18 | -$ 314.11 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 68 TH/s±10% | 3420w±10% | 50.29j/TH | -$ 0.86 |
| Producător | Canaan |
| Model | 1126 |
| Cunoscut și ca | Avalon 1126 Pro S |
| Eliberare | Aug 2021 |
| dimensiune | 331 x 195 x 292mm |
| Greutate | 11200g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Putere | 3420w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 35 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |