
Model L1 De la Fluminer Minerit scrypt Algoritm cu un hashrate maxim de 6 GH/s pentru un consum de energie de 1400W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 2.61 | $ 79.35 | $ 952.22 |
| Electricitate | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| Profit | $ 1.26 | $ 38.44 | $ 461.32 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 6 GH/s±10% | 1400w±10% | 233.33j/GH | $ 1.26 |
| Producător | Fluminer |
| Model | L1 |
| Cunoscut și ca | Fluminer L1 6Gh |
| Eliberare | Jun 2025 |
| dimensiune | 140 x 300 x 450mm |
| Greutate | 12800g |
| Nivelul de zgomot | 45db |
| Ventilator(i) | 3 |
| Putere | 1400w |
| Interfață | Ethernet / Wifi |
| temperatură | 5 - 40 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | în stoc | Niciodată | |||
Spania | în stoc | 652 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 541 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 492 zile | |||
China | în stoc | 491 zile |