Model X6 De la FusionSilicon Minerit scrypt Algoritm cu un hashrate maxim de 860 MH/s pentru un consum de energie de 1079W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.38 | $ 11.42 | $ 137.04 |
| Electricitate | $ 1.04 | $ 31.53 | $ 378.34 |
| Profit | -$ 0.66 | -$ 20.11 | -$ 241.30 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 860 MH/s±10% | 1079w±10% | 1.25j/MH | -$ 0.66 |
| Producător | FusionSilicon |
| Model | X6 |
| Eliberare | Aug 2018 |
| dimensiune | 130 x 198 x 340mm |
| Greutate | 4300g |
| Nivelul de zgomot | 72db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 1079w |
| tensiune | 12-13V |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |