
Model V1 Mini De la iPollo Minerit ethash Algoritm cu un hashrate maxim de 280 MH/s pentru un consum de energie de 270W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.16 | $ 5.00 | $ 60.00 |
| Electricitate | $ 0.26 | $ 7.89 | $ 94.67 |
| Profit | -$ 0.09 | -$ 2.89 | -$ 34.68 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 280 MH/s±10% | 270w±10% | 964.29j/GH | -$ 0.09 |
| Producător | iPollo |
| Model | V1 Mini |
| Cunoscut și ca | V1 Mini Classic PLUS Wifi ETC |
| Eliberare | Jun 2022 |
| dimensiune | 148 x 158 x 78mm |
| Greutate | 1000g |
| Nivelul de zgomot | 55db |
| Ventilator(i) | 1 |
| Putere | 270w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |