
Model M30 De la MicroBT Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 100 TH/s pentru un consum de energie de 3400W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 3.57 | $ 108.55 | $ 1 302.63 |
| Electricitate | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Profit | $ 0.30 | $ 9.20 | $ 110.45 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400w±10% | 34.00j/TH | $ 0.30 |
| Producător | MicroBT |
| Model | M30 |
| Eliberare | Oct 2020 |
| dimensiune | 155 x 225 x 425mm |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 3400w |
| tensiune | 12V |
| temperatură | 5 - 40 °C |
| Umiditate | 5 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeria | în stoc | 471 zile | |||
Spania | în stoc | 140 zile |