
Model M36 De la MicroBT Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 164 TH/s pentru un consum de energie de 5576W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 5.85 | $ 178.06 | $ 2 136.74 |
| Electricitate | $ 5.35 | $ 162.93 | $ 1 955.17 |
| Profit | $ 0.50 | $ 15.13 | $ 181.57 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 164 TH/s±10% | 5576w±10% | 34.00j/TH | $ 0.50 |
| Producător | MicroBT |
| Model | M36 |
| Eliberare | May 2023 |
| dimensiune | 267 x 147 x 401mm |
| Greutate | 16000g |
| Nivelul de zgomot | 50db |
| Răcire | Hydro cooling |
| Putere | 5576w |
| tensiune | AC 380~480 |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |