
Model M60 De la MicroBT Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 172 TH/s pentru un consum de energie de 3422W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 6.15 | $ 187.11 | $ 2 245.38 |
| Electricitate | $ 3.29 | $ 99.99 | $ 1 199.89 |
| Profit | $ 2.86 | $ 87.12 | $ 1 045.49 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 172 TH/s±10% | 3422w±10% | 19.90j/TH | $ 2.86 |
| Producător | MicroBT |
| Model | M60 |
| Eliberare | Feb 2024 |
| dimensiune | 430 x 155 x 226mm |
| Greutate | 13500g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 3422w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | -5 - 35 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Regatul Unit | în stoc | 218 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 198 zile | |||
China | în stoc | 197 zile |