
Model M70 De la MicroBT Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 244 TH/s pentru un consum de energie de 3140W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 8.70 | $ 264.87 | $ 3 178.39 |
| Electricitate | $ 3.01 | $ 91.75 | $ 1 101.01 |
| Profit | $ 5.69 | $ 173.12 | $ 2 077.38 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 244 TH/s±10% | 3140w±10% | 12.87j/TH | $ 5.69 |
| Producător | MicroBT |
| Model | M70 |
| Eliberare | Dec 2025 |
| dimensiune | 430 x 155 x 226mm |
| Greutate | 13500g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 3140w |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | -5 - 35 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Spania | în stoc | 425 zile | |||
Regatul Unit | în stoc | 321 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 292 zile | |||
China | în stoc | 292 zile |