
Model STU De la StrongU Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 60 TH/s pentru un consum de energie de 2800W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 2.13 | $ 64.89 | $ 778.68 |
| Electricitate | $ 2.69 | $ 81.82 | $ 981.79 |
| Profit | -$ 0.56 | -$ 16.93 | -$ 203.11 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 60 TH/s±10% | 2800w±10% | 46.67j/TH | -$ 0.56 |
| Producător | StrongU |
| Model | STU |
| Cunoscut și ca | Miner U8 Pro |
| Eliberare | Sep 2019 |
| dimensiune | 182 x 220 x 390mm |
| Greutate | 8200g |
| Nivelul de zgomot | 76db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 2800w |
| tensiune | 12V |
| Interfață | Ethernet |
| temperatură | 5 - 40 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |