
Model S21 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 270 TH/s pre spotrebu energie 3645W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 9.62 | $ 292.86 | $ 3 514.30 |
| Elektrina | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Zisk | $ 6.12 | $ 186.35 | $ 2 236.22 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.12 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S21 |
| Uvoľnenie | Sep 2024 |
| Veľkosť | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75db |
| Chladenie | Air |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Napájanie | 3645W |
| Rozhranie | Ethernet 10/100M |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Na sklade | 659 dni | |||
Čína | Na sklade | 587 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 423 dni | |||
Čína | Na sklade | 372 dni | |||
Čína | Na sklade | 362 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 361 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 328 dni | |||
Čína | Na sklade | 323 dni |