
Model L9 Z adresy Bitmain baníctvo scrypt Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 16 GH/s pre spotrebu energie 3360W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 6.89 | $ 209.65 | $ 2 515.76 |
| Elektrina | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Zisk | $ 3.66 | $ 111.47 | $ 1 337.61 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360W±10% | 210.00j/GH | $ 3.66 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | L9 |
| Uvoľnenie | May 2024 |
| Veľkosť | 195 x 290 x 379mm |
| Hmotnosť | 13500g |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 3360W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Na sklade | Nikdy | |||
Čína | Na sklade | 915 dni | |||
Čína | Na sklade | 479 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 478 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 455 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 414 dni | |||
Čína | Na sklade | 407 dni |