
Model S19 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 104 TH/s pre spotrebu energie 3068W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 3.71 | $ 112.83 | $ 1 353.93 |
| Elektrina | $ 2.95 | $ 89.65 | $ 1 075.76 |
| Zisk | $ 0.76 | $ 23.18 | $ 278.16 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 104 TH/s±10% | 3068W±10% | 29.50j/TH | $ 0.76 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S19 |
| Uvoľnenie | Jul 2021 |
| Veľkosť | 195 x 290 x 370mm |
| Hmotnosť | 13200g |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Napájanie | 3068W |
| Napätie | 12V |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 35 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigéria | Na sklade | 620 dni | |||
Čína | Nie je na sklade | 160 dni |