
Model S21 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 301 TH/s pre spotrebu energie 5569W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 10.74 | $ 326.89 | $ 3 922.69 |
| Elektrina | $ 5.35 | $ 162.73 | $ 1 952.71 |
| Zisk | $ 5.39 | $ 164.17 | $ 1 969.98 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| SHA-256 | 301 TH/s±10% | 5569W±10% | 18.50j/TH | $ 5.39 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S21 |
| Taktiež známy ako | Bitcoin Miner S21 lmmersion |
| Uvoľnenie | Dec 2024 |
| Veľkosť | 293 x 236 x 364mm |
| Hmotnosť | 17150g |
| Hladina hluku | 50db |
| Chladenie | Oil immersion |
| Napájanie | 5569W |
| Napätie | 380-415V |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 30 - 55 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |