
Model S21 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 235 TH/s pre spotrebu energie 3877W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 8.41 | $ 255.83 | $ 3 069.98 |
| Elektrina | $ 3.72 | $ 113.29 | $ 1 359.43 |
| Zisk | $ 4.68 | $ 142.55 | $ 1 710.55 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 235 TH/s±10% | 3877W±10% | 16.50j/TH | $ 4.68 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S21 |
| Uvoľnenie | Jun 2025 |
| Veľkosť | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 3877W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 10 - 40 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Nie je na sklade | Nikdy | |||
Čína | Na sklade | 391 dni | |||
Čína | Na sklade | 389 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 314 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 285 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 238 dni |