
Model S21 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 234 TH/s pre spotrebu energie 3510W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 8.34 | $ 253.72 | $ 3 044.61 |
| Elektrina | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Zisk | $ 4.97 | $ 151.16 | $ 1 813.86 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.97 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S21 |
| Taktiež známy ako | Antminer S21 Pro |
| Uvoľnenie | Jul 2024 |
| Veľkosť | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 3510W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Na sklade | Nikdy | |||
Čína | Na sklade | 506 dni | |||
Čína | Na sklade | 408 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 314 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 300 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 285 dni | |||
Čína | Na sklade | 258 dni |