
Model S23 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 580 TH/s pre spotrebu energie 5510W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 20.69 | $ 629.84 | $ 7 558.07 |
| Elektrina | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| Zisk | $ 15.40 | $ 468.84 | $ 5 626.05 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 15.40 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S23 |
| Taktiež známy ako | Antminer S23 Hydro 580T |
| Uvoľnenie | Jan 2026 |
| Veľkosť | 410 x 170 x 209mm |
| Hladina hluku | 50db |
| Napájanie | 5510W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španielsko | Na sklade | 738 dni | |||
Čína | Na sklade | 655 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 654 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 594 dni |