
Model S9 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 11.5 TH/s pre spotrebu energie 1127W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 0.41 | $ 12.48 | $ 149.80 |
| Elektrina | $ 1.08 | $ 32.93 | $ 395.17 |
| Zisk | -$ 0.67 | -$ 20.45 | -$ 245.37 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 11.5 TH/s±10% | 1127W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.67 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S9 |
| Uvoľnenie | Jun 2017 |
| Veľkosť | 135 x 158 x 350mm |
| Hmotnosť | 4200g |
| Hladina hluku | 85db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 1127W |
| Napätie | 11.60 ~13.00V |
| Rozhranie | Ethernet |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |