
Model T21 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 190 TH/s pre spotrebu energie 3610W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 6.78 | $ 206.23 | $ 2 474.77 |
| Elektrina | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Zisk | $ 3.31 | $ 100.75 | $ 1 208.96 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610W±10% | 19.00j/TH | $ 3.31 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | T21 |
| Taktiež známy ako | Bitcoin Miner T21 |
| Uvoľnenie | Feb 2024 |
| Veľkosť | 400 x 195 x 290mm |
| Hmotnosť | 16400g |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 3610W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigéria | Na sklade | 576 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 398 dni | |||
Čína | Na sklade | 353 dni | |||
Čína | Nie je na sklade | 338 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 162 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 147 dni |