
Model T9 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 10.5 TH/s pre spotrebu energie 1432W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 0.37 | $ 11.39 | $ 136.74 |
| Elektrina | $ 1.37 | $ 41.84 | $ 502.12 |
| Zisk | -$ 1.00 | -$ 30.45 | -$ 365.38 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 10.5 TH/s±10% | 1432W±10% | 136.38j/TH | -$ 1.00 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | T9 |
| Uvoľnenie | Jan 2018 |
| Veľkosť | 125 x 190 x 320mm |
| Hmotnosť | 4200g |
| Hladina hluku | 76db |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 1432W |
| Napätie | 11.60~13.00 V |
| Rozhranie | Ethernet |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |