
Model A14 Z adresy Canaan baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 150 TH/s pre spotrebu energie 3230W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 5.35 | $ 162.73 | $ 1 952.82 |
| Elektrina | $ 3.10 | $ 94.38 | $ 1 132.57 |
| Zisk | $ 2.25 | $ 68.35 | $ 820.25 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 150 TH/s±10% | 3230W±10% | 21.53j/TH | $ 2.25 |
| Výrobca | Canaan |
| Model | A14 |
| Taktiež známy ako | Avalon Miner A1466 |
| Uvoľnenie | Sep 2023 |
| Veľkosť | 271 x 192 x 292mm |
| Hmotnosť | 13000g |
| Hladina hluku | 75db |
| Chladenie | 12050 FAN |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Napájanie | 3230W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | -5 - 35 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |