
Model Mini Z adresy Canaan baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 37.5 TH/s pre spotrebu energie 800W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 1.34 | $ 40.64 | $ 487.63 |
| Elektrina | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Zisk | $ 0.57 | $ 17.26 | $ 207.12 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Výrobca | Canaan |
| Model | Mini |
| Taktiež známy ako | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Uvoľnenie | Jan 2025 |
| Veľkosť | 760 x 104 x 214mm |
| Hmotnosť | 8350g |
| Hladina hluku | 55db |
| Chladenie | Heater for home |
| Napájanie | 800W |
| Napätie | 110-240V AC 50/60Hz |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | -5 - 40 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Na sklade | Nikdy | |||
Španielsko | Na sklade | 823 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 676 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 615 dni | |||
Čína | Na sklade | 613 dni | |||
Čína | Na sklade | 546 dni | |||
Európa | Na sklade | 187 dni | |||
Čína | Nie je na sklade | 60 dni |