
Model DG Z adresy ElphaPex baníctvo scrypt Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 20.5 GH/s pre spotrebu energie 3900W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 8.66 | $ 263.50 | $ 3 162.00 |
| Elektrina | $ 3.74 | $ 113.96 | $ 1 367.50 |
| Zisk | $ 4.91 | $ 149.54 | $ 1 794.51 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20.5 GH/s±10% | 3900W±10% | 190.24j/GH | $ 4.91 |
| Výrobca | ElphaPex |
| Model | DG |
| Taktiež známy ako | DG 2+ Scrypt Miner |
| Uvoľnenie | Jul 2025 |
| Veľkosť | 369 x 196 x 287mm |
| Hmotnosť | 16500g |
| Hladina hluku | 75db |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Napájanie | 3900W |
| Napätie | 200-240V |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |